Özel Kenan Çakır Anadolu Lisesi


Özel Kenan Çakır Kurumları olarak kaliteli hizmetlerle, en etkin yöntemlerle faaliyet göstermekteyiz. Nitelikli,eğitici kadromuz ve personelimizle “Eğitimde feda edilecek fert yoktur” zihniyetini kilit kullanarak ilerlemekteyiz.

Kurumumuz bünyesinde bulunan Özel Kenan Çakır Anadolu Lisesi; dershane odaklı programları, ölçme-değerlendirme ve rehberlik hizmeti birimleri ve deneyimli kadrosuyla öğrencilerini üst öğrenimlere hazırlamak için uygun eğitim ortamları sunmaktadır.

Geleceğimiz olan gençlere kaliteli bir eğitim sunan, genç, dinamik ve başarılı bir kadroyuz.Okulumuzda başarılı eğitim aktiviteleri düzenleyerek öğrencilerimizin ideallerini gerçekleştirmeleri için uygun bir ortam oluşturulmuştur.

Okulumuzun alt yapısı , fiziki yapısı teknolojik ve estetik olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda güler yüzlü ve başarılı bir kurumsal kimlik için seçkin eğitimci kadrosuyla en iyi olmanın mücadelesini vermekteyiz.

BAŞARILI BİR GELECEK, NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İLE BAŞLAR.


Nitelikli bir eğitim almak her bireyin hakkıdır, gençlerimiz eğitim hayatlarının en kritik seneleri olan lise hayatlarında yaptıkları doğru tercih sonucunda doğru yerlere gelir ve kendilerine başarılı bir gelecek oluştururlar. Her bir veli, çocuğunun her gün okula gittiğinde, güvenli, dışarıdaki yaşantının negatif etkilerinden arındırılmış, disiplinli ve etkin eğitimi, alanında uzman ve nitelikli bir kadrodan alacak olmasını ister.

Kenan Çakır Anadolu Lisesi, hem öğrencilerin hem de velilerin bu isteklerini bünyesinde toplamış, doğru duruş, birikimi ve eğitimdeki nitelik anlayışıyla, “Eğitimde feda edilecek hiçbir birey yoktur” felsefesiyle hareket eden, sizin ve çocuğunuz için doğru adrestir.

Okulumuz öğrencileri, en iyi eğitimi alarak kendilerine uygun mesleklere yönlendirilmekte ve üniversite sınavlarına bu şekilde hazırlanmaktadır. Artık iki aşamalı olan üniversite sınavında başarılı olmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Başarılı olabilmek içinse kaliteli bir eğitime ihtiyaç duyulmaktadır. Bu açıdan okulumuz, çalışmalarını ve beklentilerini bu doğrultuda yapmaktadır.

Amacımız toplumun beklentilerine cevap verebilecek düzeyde bireyler yetiştirmektir ve kurumsallaşmaya odaklanmaktır. Okulumuz çağın gereklerine uygun bilimsel ve eğitsel performansını artırmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti’ nin ve insanlığın hizmetinde, kaliteli, ilerlemeye açık ve yenilikçi çizgisiyle büyüyen bir eğitim kurumuyuz.

Özel Özel Kenan Çakır Anadolu Lisesi olarak bizim hedefimiz “Gelişmiş bir Birey” , “Gelişmiş Toplum” meydana getirmektir. Bu hedefe varmak için çalışan Türk Milli Eğitim Kurumları arasında yerimizi almış olmaktan gururluyuz.